About Jahu Street Gourmet

Petite place with a rich soul!


Telegraph Image

 Jahu. Miks jahu?

Jahu on enim kasutatav toiduaine maailmas. Jahu kasutatakse pea kõikides maailma riikides mitmesuguste roogade valmistamiseks. Et inimesed kõhu täis saaksid, tuleb nisu geneetiliselt muundada ja talle kasvuks sobiv kliima tagada. Viimast ei ole aga meie planeedil piisavalt, mistõttu tuleb nisu teist korda geneetiliselt muundada, et see peaks vastu igasugusele kliimale ja kasvaks maailma eri paigus. Nii tekib nisu kasvatamisel nõiutud ring: enim kasutatavat toiduainet tuleb enim geneetiliselt muundada. Meie kasutame Jahus üksnes ökoloogiliselt puhast jahu.

Pitsade küpsetamiseks kasutame topeltkääritatud tainast, mille valmistamiseks kulub üle 30 tunni. Taina segamiseks kasutame üksnes Itaalia kõrgema sordi jahu. Ka kõik pitsavorstid saame otse Itaalia tootjalt. Pitsa valmib ahjus 400 °C juures kõigest 3–4 minutit.Meie jaoks on oluline, et toit oleks nii maitsev kui ka kvaliteetne. Seepärast kasutame oma köögis kodumaist maheveiseliha, millest lihunikud teevad meile igal hommikul värsket hakkliha. Hommikuti küpsetavad pagarid meie oma retsepti järgi värskeid hamburgerisaiu ning kõik kastmed valmistame ise ilma säilitusainete ja maitsetugevdajateta.
Telegraph Image


Telegraph Image

Kohvi valmistamiseks kasutame 100% Arabica ube. Kuna röstime kohvioad kohapeal, saame pakkuda klientidele alati värske röstiga kohvi.

Hoolime väga ka keskkonnast, seepärast kasutame oma kohvikus biolagunevat plasti ja paberit.Meie missioon on näidata külalistele, et ka tänavatoit peab olema valmistatud kvaliteetsetest

toiduainetest. Kui kõik tarbijad hakkavad eelistama kvaliteetseid toiduaineid, muutub nende tootmine soodsamaks ning inimesed igas kodus ja restoranis saavad nautida tervislikku toitu, tekitamata kahju loodusele ja inimkonnale.

 

Kutsume endale külla kõiki, kes hindavad toidu kvaliteeti ja hoolivad keskkonnast.

Telegraph Image

 

Oleme avatud
Esmaspäev - Neljapäev / Reede
12:00 - 22:00 / 12:00-00:00
Laupäev / Pühapäev
12:00 - 00:00 / 12:00 - 22:00